Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Aktualności

Aktualne informacje. Istotne dla każdego przedstawiciela handlowego, medycznego i farmaceutycznego.

Aktualnie prowadzimy nabór na 3 różne stanowiska:

  • Przedstawiciel Medyczny dla SVUS Pharma

Od kandydata na to stanowisko wymagamy m.in. doświadczenia handlowego, komunikatywności, otwartości, gotowości do częstych podróży, umiejętności prezentacji, prawa jazdy. Wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w pracy z lekarzami z kategorii CNS (szczególnie praca w firmie generycznej) będą dodatkowymi atutami.

Więcej szczegółów

  • Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Praca na tym stanowisku będzie wymagała od kandydatka m.in. doświadczenia na stanowisku przedstawiciela medycznego, w sprzedaży sprzętu medycznego, umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych, otwartości na nowe projekty, znajomości zasad sprzedaży poprzez procedury przetargowe, umiejętności współpracy w zespole. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w zabiegach oraz operacjach.

Więcej szczegółów

  • Konsultant ds. Telemarketingu/Telemarketer

W chwili obecnej, do zespołu naszego klienta poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za promocję i sprzedaż produktów poprzez telefoniczny kontakt z hurtowniami i aptekami. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in. kontakt telefoniczny z Klientami (Aptekami), dbanie o dobre relacje, prezentacja i promocja produktów, odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży, pozyskiwanie nowych Klientów.

Więcej szczegółów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ndg.com.pl.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać aktualne oferty pracy zapraszamy do kontaktu poprzez formularz w zakładce REKRUTACJA.