Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Aktualności

Aktualne informacje. Istotne dla każdego przedstawiciela handlowego, medycznego i farmaceutycznego.

Jeśli chcesz się rozwijać i budować swoje doświadczenie w zaangażowanym, ambitnym i pełnym pasji zespole to dołącz do nas! Aktualnie prowadzimy nabór na następujące stanowiska:

  • Medical ACUVUE® Account Manager (MAAM)

Kluczową rolą MAAM będzie pozyskiwanie nowych konsumentów produktów Johnson&Johnson Vision (soczewki kontaktowe ACUVUE®, płyny do pielęgnacji soczewek i krople do oczu) poprzez odwiedzenie i przeszkolenie okulistów, optometrystów, kierowników i optyków zgodnie z wizją, misją i strategią firmy.

Więcej szczegółów

  • Trener zewnętrzny/Konsultant (w obrębie soczewek kontaktowych)

Kluczową rolą Trenera Zewnętrznego/Konsultanta będzie prowadzenie na wyznaczonym terenie szkoleń technicznych dla Specjalistów z dziedziny ochrony zdrowia oczu (optometryści i okuliści) oraz pracowników salonów optycznych związanych z aplikowaniem soczewek kontaktowych zgodnie z wizją, misją i strategią firmy Johnson&Johnson Vision.

Więcej szczegółów

  • Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny (cała Polska)

Od kandydata na to stanowisko wymagamy m.in. doświadczenia na stanowisku sprzedażowym, otwartości i komunikatywności połączonej z wysoką kulturą osobistą, łatwości w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych relacji z klientami, prawa jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej lub medycznej.

Więcej szczegółów

  • Konsultant ds. Telemarketingu/Telemarketer

Do zespołu naszego klienta poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za promocję i sprzedaż produktów poprzez telefoniczny kontakt z hurtowniami i aptekami. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in. kontakt telefoniczny z Klientami (aptekami), dbanie o dobre relacje, prezentacja i promocja produktów, odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży, pozyskiwanie nowych Klientów.

Więcej szczegółów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ndg.com.pl.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać aktualne oferty pracy zapraszamy do kontaktu poprzez formularz w zakładce REKRUTACJA.