Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Aktualności

Aktualne informacje. Istotne dla każdego przedstawiciela handlowego, medycznego i farmaceutycznego.

Aktualnie prowadzimy nabór na 3 różne stanowiska:

  • Przedstawiciel Medyczny dla producenta leków generycznych oraz suplementów diety

Od kandydata na to stanowisko wymagamy m.in. doświadczenia handlowego, komunikatywności, otwartości, gotowości do częstych podróży, umiejętności prezentacji, prawa jazdy. Wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w pracy z lekarzami z kategorii CNS (szczególnie praca w firmie generycznej) będą dodatkowymi atutami.

Więcej szczegółów

  • Przedstawiciel Medyczny dla Pharmabest

Praca na tym stanowisku będzie wymagała od kandydatka m.in. znajomości funkcjonowania środowiska medycznego, umiejętności oceny potencjału wybranych klientów medycznych i kierowanie do nich promocji produktów firmy opartej o wiedzę merytoryczną i uznane dane medyczne, ukończonych studiów wyższych (mile widziane kierunki medyczne lub pokrewne np. biotechnologia, AWF, dietetyka), znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację. Doświadczenie w pracy z klientem aptecznym będzie dodatkowym atutem.

Więcej szczegółów

  • ANKIETER wśród lekarzy stomatologów, ortodontów

Od kandydata na to stanowisko wymagamy przeprowadzania ankiet wśród lekarzy stomatologów, ortodontów, wypełniania ankiet w przeznaczonym do tego systemie, raportowanie odbytych wizyt oraz ankiet, aktualizowanie bazy danych. Praca na tym stanowisku będzie wymagała od kandydata spotkań z lekarzami.

Więcej szczegółów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ndg.com.pl.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać aktualne oferty pracy zapraszamy do kontaktu poprzez formularz w zakładce REKRUTACJA.