Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Aktualności

Aktualne informacje. Istotne dla każdego przedstawiciela handlowego, medycznego i farmaceutycznego.

Aktualnie prowadzimy nabór na następujące stanowiska:

  • Przedstawiciel Medyczny

Praca będzie wymagać budowania wizerunku firmy, utrzymywania relacji z lekarzami oraz realizacji planu promocyjnego. Od kandydata na to stanowisko wymagamy m.in. doświadczenia handlowego, komunikatywności, otwartości, prawa jazdy. Wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w pracy z lekarzami z kategorii CNS będą dodatkowymi atutami.

Więcej szczegółów

  • Przedstawiciel Medyczny

Od kandydata na to stanowisko wymagamy m.in. ukończonych studiów wyższych, otwartości, komunikatywności, podstawowych umiejętności negocjacyjnych, prawa jazdy kat. B. Doświadczenie w pracy z klientem aptecznym będzie dodatkowym atutem.

Więcej szczegółów

  • Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny (cała Polska)

Od kandydata na to stanowisko wymagamy m.in. doświadczenia na stanowisku sprzedażowym, otwartości i komunikatywności połączonej z wysoką kulturą osobistą, łatwości w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych relacji z klientami, prawa jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej lub medycznej.

Więcej szczegółów

  • Przedstawiciel Handlowy – Dział Opatrunków Specjalistycznych AWC & CC (woj. małopolskie)

Od kandydata na to stanowisko wymagamy m.in. wykształcenia wyższego (preferowane medyczne / pielęgniarskie / farmaceutyczne), a doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego będzie dodatkowym atutem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji ze środowiskiem medycznym, realizację celów sprzedażowych oraz strategii marketingowej w zakresie promocji produktów firmy.

Więcej szczegółów

  • Konsultant ds. Telemarketingu/Telemarketer

Do zespołu naszego klienta poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za promocję i sprzedaż produktów poprzez telefoniczny kontakt z hurtowniami i aptekami. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in. kontakt telefoniczny z Klientami (aptekami), dbanie o dobre relacje, prezentacja i promocja produktów, odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży, pozyskiwanie nowych Klientów.

Więcej szczegółów

  • Koordynator wydań hurtowych i współpracy z klientem

Do zespołu naszego klienta poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna m.in. za obsługę i wprowadzanie do systemu zamówień od klientów, kontakt mailowy i telefoniczny w zakresie realizacji i statusu zleceń oraz sporządzanie raportów i zestawień związanych ze sprzedażą. Od kandydatów oczekujemy m.in. min. wykształcenia średniego, bardzo dobrych umiejętności organizacji pracy własnej, wysokiej kultury i umiejętności komunikacyjnych, zaangażowania, sumienności oraz zdyscyplinowania.

Więcej szczegółów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ndg.com.pl.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać aktualne oferty pracy zapraszamy do kontaktu poprzez formularz w zakładce REKRUTACJA.