Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Grupa NDG

Profesjonalny outsorcing sił sprzedaży dla branży medycznej, farmaceutycznej i FMCG. Poznaj zespół, który poprowadzi dla Ciebie projekt sprzedaży produktów.

O nas

Grupa NDG posiada 20-letnie doświadczenie w outsourcingu sił sprzedaży. Podczas wieloletniej działalności ponad 2000 przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych mogło brać udział w projektach realizowanych dla największych koncernów farmaceutycznych. Dzięki licznym sukcesom postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i poszerzyć ofertę o markę NDG Sales Force, skierowaną do wszystkich firm z branży FMCG.

Od początku swojej działalności Grupa NDG zapewnia kompleksową obsługę projektów sprzedażowych. Rozpoczynając od procesu rekrutacji, obsługi pracowników przez dział kadr i księgowość, poprzez wyposażenie przedstawicieli w służbowy samochód oraz sprzęt teleinformatyczny.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz chęci ulepszenia procesu selekcji kandydatów, Grupa NDG stworzyła autorskie narzędzie rekrutacyjne. Dzięki niemu proces rekrutacji może opierać się na zadaniach realizowanych przez grupy, a nie pojedyncze osoby, przez co całość przebiega o wiele szybciej i bardziej efektywnie. Stosowany przez Grupę NDG program MS Funnel, wykorzystuje grupową rekrutację pracowników, dzięki czemu proces ten może przebiegać szybciej i pokazać kandydatów w sytuacji współpracy z innymi.

Zespół profesjonalnych przedstawicieli handlowych.

Branża FMCG nie ma przed nimi tajemnic. To doświadczeni specjaliści, którzy zawsze osiągają założone cele.

Zespół

Źródłem naszej mocnej pozycji na rynku są specjaliści, którzy dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i partnerskiemu podejściu zapewniają klientom i przedstawicielom poczucie bezpieczeństwa oraz profesjonalizm.

Jarosław Janiszewski

Jarosław Janiszewski

Prezes Zarządu

Szymon Poboży

Szymon Poboży

Dział Floty i IT

Marcin Kwiatkowski

Marcin Kwiatkowski

Dział Handlowy / Obsługa Klienta

Małgorzata Barnik

Małgorzata Barnik

Dział HR / Rekrutacja

Agnieszka Dzieniszewska

Agnieszka Dzieniszewska

Dział Kadr / Rozliczeń

Agnieszka Kawałko

Agnieszka Kawałko

Dział Kadr

Agnieszka Wysocka-Tatrynowicz

Agnieszka Wysocka-Tatrynowicz

Dział Księgowości