Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Kariera

Grupę NDG tworzą ludzie – pełni pasji, zaangażowania, realizujący jasno wyznaczone cele. Zbuduj swoją drogę do sukcesu we współpracy z Grupą NDG.

Grupa NDG zatrudnia doświadczonych przedstawicieli handlowych, ale także daje szansę rozwoju młodym absolwentom, chcącym rozpocząć karierę w sprzedaży. Aby zacząć pracę na stanowisku przedstawiciela handlowego, medycznego lub farmaceutycznego, zapoznaj się z ofertami pracy umieszczonymi w bazie lub wypełnij formularz zgłoszeniowy. Dzięki niemu Twoja kandydatura znajdzie się w bazie Grupy NDG i zostanie rozważona w czasie najbliższych rekrutacji.
Jesteś absolwentem uczelni wyższej lub posiadasz doświadczenie w sprzedaży? Spróbuj swoich sił jako przedstawiciel handlowy. Twoja kariera może rozpocząć się już niebawem. Ukończyłeś studnia na kierunku medycznym lub paramedycznym? Zasil zespół przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych.

Rekrutacja

Wypełnij formularz rekrutacyjny aby znaleźć się w bazie Grupy NDG. Baza jest na bieżąco analizowana przez dział rekrutacji Grupy NDG, który wyłania z niej kandydatów o profilu najbardziej odpowiadającym wymogom firmy zlecającej rekrutację.

Wypełnij formularz

Oferty

Aktualne propozycje zatrudnienia w Grupie NDG. Dla przedstawicieli handlowych, medycznych i farmaceutycznych. Znajdź interesującą Cię ofertę pracy.

Czytaj ogłoszenia