Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Kariera

Grupę NDG tworzą ludzie – pełni pasji, zaangażowania, realizujący jasno wyznaczone cele. Zbuduj swoją drogę do sukcesu we współpracy z Grupą NDG.

Grupa NDG oferuje swoim pracownikom stanowisko przedstawiciela handlowego, medycznego i farmaceutycznego. Ścieżka rozwoju każdego przedstawiciela, dzięki sukcesom, może stać się znacznie rozbudowana. Stanowisko przedstawiciela to dopiero początek drogi, na której wraz z doświadczeniem rośnie szansa na awans.
Przedstawiciel handlowy, medyczny i farmaceutyczny na drodze kariery może wybrać jedną spośród 3 ścieżek. To, na jaką się zdecyduje zależy od jego osiągnięć, kompetencji oraz zainteresowań.
Pierwsza ścieżka rozwoju jest związana z działaniem trenerskim. Doświadczony przedstawiciel handlowy, medyczny i farmaceutyczny może prowadzić kusy i szkolenia, które pomogą jego młodszym stażem kolegom w doskonaleniu swojej pracy i realizacji celów.
Kolejna możliwość przeznaczona jest przede wszystkim dla tych, którzy wypracowali już własną technikę sprzedaży i dzięki niej osiągają sukcesy. Przedstawiciele osiągający bardzo dobre wyniki mają szansę na awans na menadżera średniego szczebla współpracującego z kluczowymi klientami, aby następnie stać się regionalnym kierownikiem sprzedaży zarządzającym zespołem przedstawicieli.
Następna ścieżka rozwoju związana jest z zarządzaniem konkretnym produktem. Przedstawiciel musi doskonale znać produkt oraz posiadać odpowiednie wykształcenie aby stać się menadżerem produktu.

Poza przedstawionymi możliwościami rozwoju, istnieją jeszcze inne, takie jak stanowiska w centrali lub wyjście na rynek zagraniczny.

A Ty, którą ścieżkę wybierzesz?

Zaloguj się do sieci NDG


bądź zawsze na bieżąco

W intranecie pracowników NDG znajdziesz najświeższe informacje, a także wzory druków wszelkich niezbędnych dokumentów, które pozwolą Ci zadbać o wszelkie formalności bez konieczności wizyty w oddziale Grupy NDG.