Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Outsourcing

Skoncentruj się na biznesie i powierz nam część swoich obowiązków.

Oferta

Grupa NDG zapewnia klientom pełen outsourcing sił sprzedaży. Realizuje projekt od momentu rekrutacji, aż do chwili osiągnięcia wszystkich celów sprzedażowych w wyznaczonym terminie.

Współpraca z NDG rozpoczyna się od etapu przedprojektowego, w którym ustala się wszystkie szczegóły kontraktu. Dzięki temu wszelkie oczekiwania klienta wobec Grupy NDG mogą zostać jak najszybciej spełnione. Po wstępnych ustaleniach rozpoczyna się proces rekrutacji. Jest on zależny od wymagań i budżetu klienta, dlatego odbywa się indywidualnie lub grupowo.

Kandydaci, którzy pomyślnie przeszli wszystkie etapy są przedstawiani do akceptacji klienta. Po zaakceptowaniu pracownika, zostaje on zatrudniony, a cała procedura jest koordynowana przez dział kadr i księgowości.

Przed rozpoczęciem działania nowy przedstawiciel zostaje wyposażony w niezbędny do pracy sprzęt: samochód, komputer, telefon, tablet oraz autorski program do monitorowania spotkań, stworzony przez Grupę NDG. Przez cały czas trwania współpracy, każdy z działów NDG aktywnie uczestniczy w realizacji projektu i jest w stanie wesprzeć przedstawiciela na każdym kroku sprzedaży.

Wybierz jedną z trzech opcji współpracy:

 

Recrutation Experts

Profesjonalna rekrutacja kandydatów pozwala wyłonić najodpowiedniejszych pracowników. Autorski system MS Funnel (bazujący na metodzie assessment center) ulepsza standardową rekrutację. W porównaniu do zwykłych rozmów kwalifikacyjnych jest ona nie tylko szybsza, ale też o wiele bardziej skuteczna – nawet przy dużej ilości kandydatów. Pozwala pracodawcy na oszczędności poprzez optymalizację kosztów w procesie pozyskiwania nowych pracowników oraz zabezpieczenie przed nieudanymi rekrutacjami.

Outsourcing Standard

Zatrudnienie grupy pracowników wskazanych przez pracodawcę lub wyłonionych w wyniku przeprowadzonej profesjonalnie rekrutacji. Nowi pracownicy działają na wyłączność jednej firmy, lecz zostają zatrudnieni w Grupie NDG. Każdy pracownik otrzymuje stabilne zatrudnienie i opiekę działu księgowości oraz działu kadr przez cały okres trwania projektu.

Sales Team Premium

Nad zespołem przedstawicieli handlowych, medycznych i farmaceutycznych czuwa doświadczony kierownik projektu. Oprócz opieki mentora, pracownicy zatrudnieni w Grupie NDG otrzymują także wyposażenie niezbędne do pracy: służbowy samochód oraz sprzęt teleinformatyczny. Aby mogli skupić się wyłącznie na swoich działaniach, dział floty oraz dział IT pozostają do ich dyspozycji przez całą dobę.

Realizacje

Wieloletnie doświadczenie, wiedza i profesjonalizm, a także sprawdzeni przedstawiciele handlowi, medyczni i farmaceutyczni sprawiły, że Grupa NDG współpracowała z największymi markami branży medycznej i farmaceutycznej.

Eris

Pierwszy zespół przedstawicieli dla marki Farmaceris

Zadaniem NDG Medical było zatrudnienie przedstawicieli farmaceutycznych do aptek i sklepów medycznych w pierwszej i testowej fazie istnienia nowej marki - Farmaceris . Zbudowaliśmy też pierwszy, 8-osobowy zespół do lekarzy dermatologów.

Po okresie trwania projektu (1,5 roku) przedstawiciele zostali przejęci przez firmę Dr Irena Eris. Niektórzy z nich do dzisiaj zasilają zespół tej marki.

Stada

Zespół przedstawicieli medycznych dla Stada

Na potrzeby projektu realizowanego dla firmy Stada zrekrutowaliśmy i zatrudniliśmy na stanowisku przedstawiciela medycznego 10 osób. Przedstawiciele, którzy realizowali zadania na terenie całej Polski, spotykali się z lekarzami POZ i pierwszego kontaktu.

Projekt trwał niecałe dwa lata (do momentu przejęcia firmy Stada przez inną markę).

Bayer

Rekrutacja i zatrudnienie zespołu przedstawicieli farmaceutycznych

W projekcie dla firmy Bayer naszym zadaniem była rekrutacja oraz outsourcing sił sprzedaży w postaci 12-osobowego zespołu przedstawicieli farmaceutycznych. Przedstawiciele kontaktowali się z aptekami na terenie całego kraju, dostarczając informacje o najbardziej popularnych lekach, jak Bepanthen lub Aspirin C.

Po zakończeniu wspólnego projektu Bayer przejął zespół przedstawicieli farmaceutycznych, wcielając w szeregi pracowników firmy.