Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Aktualności

Aktualne informacje. Istotne dla każdego przedstawiciela handlowego, medycznego i farmaceutycznego.

Nowy Rok rozpoczął się już na dobre i wpadliśmy z powrotem w wir obowiązków. Są też tacy, którzy z utęsknieniem wyczekują już chwili wytchnienia. Nie nadejdzie ona szybko, ale kiedy już doczekamy do kwietnia pojawi się przed nami perspektywa ponad dwutygodniowego odpoczynku. Zajrzyjmy wspólnie do kalendarza 2019 roku.

Pierwszy długi weekend zapewnią nam w tym roku Święta Wielkanocne. Nie jest niespodzianką, że za ich sprawą zawsze mamy wolny poniedziałek, ale… jeśli w tej okolicy złożysz wniosek urlopowy na siedem dni, to zyskasz szesnaście dni wolnych od pracy. Niemożliwe? Dzieje się tak z uwagi na bliskie sąsiedztwo na kartach kalendarza dni świątecznych oraz majowego długiego weekendu. Zatem cztery dni wolne w tygodniu poświątecznym oraz trzy kolejne w następnym dadzą Ci bardzo długi odpoczynek od zajęć zawodowych.

Kolejna dobra okazja do wypoczynku pojawi się w czerwcu, kiedy to biorąc wolne w piątek 21. czerwca, przypadający po Bożym Ciele, masz cztery dni na letnie plażowanie.

W sierpniu tradycyjnie czekamy na Święto Wojska Polskiego, przypadające na 15. dzień tego miesiąca. Sytuacja jest podobna do czerwcowej – wolny piątek oznacza czterodniowy weekend.

Listopadowe święta – 1. i 11. listopada – wypadają odpowiednio w piątek i poniedziałek, co wydłuża nam obydwa weekendy o jeden dzień. Miło!

Z kolei w grudniu powtórzy się sytuacja z przełomu kwietnia i maja z małym bonusem – biorąc siedem dni urlopu odpoczniesz aż siedemnaście dni!!! Rozpoczniesz ten niekończący się okres świętowania już 21. grudnia, a skończysz 6. stycznia 2020 roku. Brzmi nieprawdopodobnie? Zajrzyj do kalendarza, sprawdź i zacznij planować!