Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Oferty pracy

Dołącz do grona przedstawicieli Grupy NDG i pracuj z największymi markami w branży medycznej, farmaceutycznej i FMCG.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika biurowego, który będzie stacjonował w siedzibie firmy w Warszawie.

OPIS STANOWISKA:

1. Koordynacja i realizacja wysyłek sprzętu, materiałów reklamowych, promocyjnych wynikających z zamówień z system SF.com
2. Koordynacja i realizacja wysyłek sprzętu, materiałów reklamowych promocyjnych wynikających z zaraportowanych zamówień do pacjenta.
3. Codzienne monitorowanie stanu magazynowego sprzętu oraz dbałość o zachowanie odpowiednich zapasów umożliwiających realizację zamówień wynikających z sytemu SF.com
4. Codzienne monitorowanie i raportowanie zestawień realizowanych wysyłek, zwrotów oraz reklamacji wysyłek realizowanych na zewnątrz.
5. Przygotowanie cotygodniowego raportu dotyczącego statusu zrealizowanych wysyłek w oparciu o wyznaczone limity ilościowe. Raportowanie odchyleń i nieprawidłowości w zakresie zamawianego sprzętu w systemie SF względem dostępnych limitów.
6. Codzienne monitorowanie i praca z raportami dotyczącymi limitów oraz realizowanych wysyłek sprzętu do klientów i pacjentów.
7. Przygotowanie i organizacja procesu utylizacji zużytego, zwróconego sprzętu.
8. Regularne planowanie dnia pracy z uwzględnieniem zasad efektywnego zarządzania czasem.
9. Codzienne odczytywanie komunikacji mailowej.

POSZUKUJEMY OSÓB
– z wykształceniem wyższym
– młodych, energicznych
– zdyscyplinowanych, z dobrą organizacją pracy
– zmotywowanych do podjęcia pracy

BRAK DOŚWIADCZENIA NIE JEST DLA NAS PROBLEMEM.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ndg.com.pl.

Do oferty proszę dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)