Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Aktualności

Aktualne informacje. Istotne dla każdego przedstawiciela handlowego, medycznego i farmaceutycznego.

Hays Polska zbadało polskich pracodawców. Okazuje się że 9 na 10 z nich planuje zwiększyć zatrudnienie w swojej firmie w 2017 roku. Powstają nowe zawody a firmy liczą na profesjonalistów. Wśród najbardziej pożądanych zawodów znajduje się również przedstawiciel farmaceutyczny.

Według prognoz analityków, w roku 2017 zauważymy zwiększoną ilość rekrutacji na polskim rynku. Nowe miejsca pracy oraz atrakcyjne warunki oferowane przez pracodawców zachęcą do zmiany stanowiska. Dlatego ważne będzie także utrzymanie dotychczasowo zatrudnionych na ich stanowiskach. W obliczu wzrastającej popularności zawodów związanych z kompetencjami miękkimi, firmy będą zmuszone do walki o specjalistów, którzy oprócz posiadanych umiejętności cechują się także wiedzą i doświadczeniem.

Programista, HR Business Partner czy Menedżer Projektów to niektóre spośród 10 najbardziej pożądanych zawodów w Polsce w 2017 roku, ustalonych na podstawie badania Hays Polska.

Wśród nich znalazł się również Key Account Manager w sektorze farmaceutycznym. Przedstawiciele farmaceutyczni mogą więc rozglądać się za nowymi, korzystnymi ofertami pracy. Rynek farmaceutyczny będzie także otwarty na  specjalistów do działów marketingu firm, najczęściej tych specjalizujących się w dziedzinie immunologii oraz onkologi.

Więcej informacji na temat rynku pracy znaleźć można w Raporcie Płacowym 2017 dostępnym pod adresem: https://www.hays.pl/raport-placowy/