Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Oferty pracy

Dołącz do grona przedstawicieli Grupy NDG i pracuj z największymi markami w branży medycznej, farmaceutycznej i FMCG.

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:


Przedstawiciel Medyczny
(Teren pracy: Słupsk, Koszalin, Szczecin)


Johnson & Johnson jest światowym producentem i dystrybutorem produktów ochrony zdrowia. Oferujemy sprzęt medyczny i diagnostyczny, leki oraz kosmetyki. Nasze zaawansowane technologicznie rozwiązania są wykorzystywane w szpitalach, na salach operacyjnych i w gabinetach lekarskich. Miliony ludzi na całym świecie mogą także cieszyć się szeroką gamą naszych produktów powszechnego użytku. W Polsce działamy jako Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. i kierujemy naszą ofertę do sektora medycznego i konsumenckiego. W Johnson & Johnson kierunek działań wyznacza nam Nasze Credo, którego autorem był Robert Wood Johnson, syn założyciela firmy. Dziś, po ponad 60 latach od opublikowania, wartości zawarte w tych ważnych dla nas słowach, są wciąż aktualne. Ten dokument jest czymś więcej niż kodeksem etycznym. Stanowi nadrzędne przesłanie określające naszą odpowiedzialność wobec klientów, pracowników, akcjonariuszy i społeczeństw.

Zakres obowiązków:

 • realizacja założonego planu sprzedaży w regionie,
 • reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami oraz utrzymywanie i rozwijanie kontaktów ze środowiskiem medycznym,
 • promowanie produktów firmy zgodnie ze strategią marketingową.

Oczekiwania:

 • wykształcenie wyższe,
 • doświadczenie zawodowe (min. rok),
 • mile widziane doświadczenie w pracy z internistami, lekarzami rodzinnymi, diabetologami,
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
 • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych kontaktów interpersonalnych i biznesowych,
 • zaangażowanie oraz etyczne podejście do wykonywanych obowiązków,
 • umiejętność samodzielnej organizacji własnego czasu pracy,
 • umiejętność dostosowywania się do często zmieniających się warunków rynkowych,
 • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych, dyspozycyjność,
 • umiejętność obsługi komputera,
 • prawo jazdy kategorii B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ndg.com.pl.


Do oferty proszę dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez NDG MEDICAL Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-163) przy ul. Limbowej 1 na potrzeby przeprowadzenia procesu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.


Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji jest NDG MEDICAL sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-163) przy ul. Limbowej 1. Kontakt z administratorem danych jest możliwy listownie na powyższy adres lub pocztą elektroniczna na adres ndg@ndg.com.pl
Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych iod@ndg.com.pl
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO).
Pani/Pana dane osobowe mogą być ujawniane na rzecz potencjalnych pracodawców lub podmiotów wynajmujących pracowników.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia bieżącej rekrutacji lub przez okres 2 lat do celów przyszłych rekrutacji lub w zakresie zgodnym z wyrażoną zgodą w przesłanej aplikacji.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udziału w procesie rekrutacji, w razie nie podania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.
Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.