Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Aktualności

Aktualne informacje. Istotne dla każdego przedstawiciela handlowego, medycznego i farmaceutycznego.

Aktualnie prowadzimy nabór na 3 różne stanowiska:

  • Specjalista ds. rekrutacji/Freelancer

Od kandydata na to stanowisko wymagamy m.in. minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, znajomości zagadnień z dziedziny HR, doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych przy wykorzystaniu metody Assessment Center oraz wykształcenia wyższego kierunkowego (psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne).

Więcej szczegółów

  • Specjalista ds. kluczowych klientów i sieci aptecznych

Od kandydata na to stanowisko wymagamy m.in. 2 letniego doświadczenia w branży farmaceutycznej na rynku aptecznym, znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację, wykształcenia wyższego, umiejętności budowania efektywnych relacji z kluczowymi klientami, wysoko rozwiniętych umiejętności z zakresu negocjacji handlowych.

Więcej szczegółów

  • Przedstawiciel Medyczny

Praca na tym stanowisku wymagać będzie wdrażania strategii firmy oraz realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych na wskazanym terenie w oparciu o znajomość funkcjonowania środowiska medycznego, umiejętną ocenę potencjału wybranych klientów medycznych i kierowanie do nich promocji produktów firmy opartej o wiedzę merytoryczną i uznane dane medyczne, planowanie i raportowanie przebiegu wizyt medycznych i działań promocyjnych, współpracę z aptekami.

Więcej szczegółów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ndg.com.pl.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać aktualne oferty pracy zapraszamy do kontaktu poprzez formularz w zakładce REKRUTACJA.