Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Aktualności

Aktualne informacje. Istotne dla każdego przedstawiciela handlowego, medycznego i farmaceutycznego.

Aktualnie prowadzimy nabór na 3 różne stanowiska:

  • Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny dla Herbapol Poznań

Od kandydata na to stanowisko wymagamy m.in. wykształcenia wyższego, minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela medycznego, doświadczenia we współpracy z lekarzami POZ. Współpraca z lekarzami z dziedzin dermatologii i urologii będzie dodatkowym atutem.

Więcej szczegółów

  • Przedstawiciel Medyczny dla Pharmabest

Praca na tym stanowisku będzie wymagała od kandydatka m.in. znajomości funkcjonowania środowiska medycznego, umiejętności oceny potencjału wybranych klientów medycznych i kierowanie do nich promocji produktów firmy opartej o wiedzę merytoryczną i uznane dane medyczne, ukończonych studiów wyższych (mile widziane kierunki medyczne lub pokrewne np. biotechnologia, AWF, dietetyka), znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację. Doświadczenie w pracy z klientem aptecznym będzie dodatkowym atutem.

Więcej szczegółów

  • Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny do działu dermatologii w polskiej firmie farmaceutycznej

Praca na tym stanowisku wymagać będzie doświadczenia na stanowisku sprzedażowym, planowania i utrzymywania kontaktów z lekarzami i farmaceutami w celu realizacji założonych celów promocyjnych i sprzedażowych, odpowiedzialności za promocje produktów zgodnie z założoną strategią i prawem farmaceutycznym.

Więcej szczegółów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ndg.com.pl.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać aktualne oferty pracy zapraszamy do kontaktu poprzez formularz w zakładce REKRUTACJA.