Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Aktualności

Aktualne informacje. Istotne dla każdego przedstawiciela handlowego, medycznego i farmaceutycznego.

Aktualnie prowadzimy nabór na 5 różnych stanowisk:

  • Przedstawiciel Medyczny dla PHARMABEST (śląskie)

Praca będzie wymagać wdrażania strategii firmy oraz realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych na terenie Śląska. Od kandydata na to stanowisko wymagamy m.in. ukończonych studiów wyższych, otwartości, komunikatywności, podstawowych umiejętności negocjacyjnych, prawa jazdy kat. B. Doświadczenie w pracy z klientem aptecznym będzie dodatkowym atutem.

Więcej szczegółów

  • Specjalista ds. Sprzedaży dla NDG Medical (Olsztyn, warmińsko-mazurskie)

Od kandydata na to stanowisko wymagamy m.in. doświadczenia w sprzedaży na podobnym stanowisku, umiejętności handlowych i negocjacyjnych w sprzedaży, umiejętność budowania trwałych i produktywnych relacji z klientami zewnętrznymi, umiejętności prowadzenia prezentacji, prawa jazdy kat. B.

Więcej szczegółów

  • Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny (cała Polska)

Od kandydata na to stanowisko wymagamy m.in. doświadczenia na stanowisku sprzedażowym, otwartości i komunikatywności połączonej z wysoką kulturą osobistą, łatwości w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych relacji z klientami, prawa jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej lub medycznej.

Więcej szczegółów

  • Regionalny Przedstawiciel Handlowy (rejon: kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie)

Praca na tym stanowisku będzie wymagała od kandydata m.in. doświadczenia na stanowisku przedstawiciela medycznego, w sprzedaży sprzętu medycznego, umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych, otwartości na nowe projekty, znajomości zasad sprzedaży poprzez procedury przetargowe, umiejętności współpracy w zespole. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w zabiegach oraz operacjach.

Więcej szczegółów

  • Konsultant ds. Telemarketingu/Telemarketer

Do zespołu naszego klienta poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za promocję i sprzedaż produktów poprzez telefoniczny kontakt z hurtowniami i aptekami. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in. kontakt telefoniczny z Klientami (aptekami), dbanie o dobre relacje, prezentacja i promocja produktów, odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży, pozyskiwanie nowych Klientów.

Więcej szczegółów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ndg.com.pl.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać aktualne oferty pracy zapraszamy do kontaktu poprzez formularz w zakładce REKRUTACJA.