Menu

Grupa NDG

Lider w branży outsourcingu

Zadzwoń

89 615 33 40

Aktualności

Aktualne informacje. Istotne dla każdego przedstawiciela handlowego, medycznego i farmaceutycznego.

Nowy tydzień w Grupie NDG to także nowy rozdział w życiu zawodowym siedmiu przedstawicieli medyczno-farmaceutycznych. Ostatniego dnia lutego odbyło się zatrudnienie grupy sprzedażowej dla Spółdzielni Pracy z Rzeszowa.

Chema-Elektromet Spółdzielnia Pracy działa na polskim rynku od ponad 60 lat. Wieloletnia tradycja nie przeszkadza jednak w stałym rozwoju przedsiębiorstwa. Wręcz przeciwnie – co roku w odpowiedzi na wymagania lekarzy i pacjentów tworzone są nowe produkty, które pozwalają na poszerzenie oferty. Wszystkie farmaceutyki Spółdzielni są wdrażane we współpracy z ośrodkami naukowo-badawczymi z całej Polski. Na długiej liście produktów leczniczych i wyrobów medycznych znajdują się przede wszystkim pozycje dla stomatologów oraz dermatologów.

Przedsiębiorstwo farmaceutyczne z Rzeszowa dzięki współpracy z Grupą NDG otrzymało wsparcie siedmiu profesjonalnych przedstawicieli medyczno-farmaceutycznych. Nowo utworzona grupa sprzedażowa będzie promować produkty Spółdzielni głównie wśród lekarzy. Wspólne działania rozpoczeły się od szkolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Dziś przedstawiciele rozpoczynają realizację projektu sprzedażowego.