Grupa NDG

Profesjonalny outsourcing sił sprzedaży dla branży medycznej, farmaceutycznej i FMCG.
Poznaj zespół, który poprowadzi dla Ciebie projekt sprzedaży produktów.

GrupaNDG_zespol

O nas

Grupa NDG posiada ponad 20-letnie doświadczenie w outsourcingu sił sprzedaży. Podczas wieloletniej działalności ponad 2000 przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych mogło brać udział w projektach realizowanych dla największych koncernów farmaceutycznych. Od początku swojej działalności Grupa NDG zapewnia kompleksową obsługę projektów sprzedażowych. Rozpoczynając od procesu rekrutacji, obsługi pracowników przez dział kadr i księgowość, poprzez wyposażenie przedstawicieli w służbowy samochód oraz sprzęt teleinformatyczny.

Dzięki licznym sukcesom postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i poszerzyć ofertę o markę NDG Sales Force, skierowaną do wszystkich firm z branży FMCG.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz chęci ulepszenia procesu selekcji kandydatów, Grupa NDG stworzyła autorskie narzędzie rekrutacyjne. Dzięki niemu proces rekrutacji może opierać się na zadaniach realizowanych przez grupy, a nie pojedyncze osoby, przez co całość przebiega o wiele szybciej i bardziej efektywnie. Stosowany przez Grupę NDG program MS Funnel, wykorzystuje grupową rekrutację pracowników, dzięki czemu proces ten może przebiegać szybciej i pokazać kandydatów w sytuacji współpracy z innymi.

NDG Medical Sales Force

Zespół profesjonalnych przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych.

Wykształcona kadra sprzedawców, którzy stale poszerzają swoją wiedzę oraz stają się zaufanym źródłem informacji dla lekarzy i farmaceutów.

NDG Sales Force

Zespół profesjonalnych przedstawicieli handlowych.

Branża FMCG nie ma przed nimi tajemnic. To doświadczeni specjaliści, którzy zawsze osiągają założone cele.

Zespół

Jarosław Janiszewski

Prezes Zarządu

Szymon Poboży

Dział Floty i IT

Agnieszka Kawałko

Dział Kadr

Agnieszka Dzieniszewska

Dział Kadr / Rozliczeń

Michał Niezdropa

Dział Rekrutacji

Anna Dzwonkowska

Dział Zaliczek / Księgowość

Adres:

NDG Medical Sp. z o.o.
10-163 Olsztyn
ul. Limbowa 1

Telefon:

Email:

Dane firmy

NDG Medical Sp. z o.o.

NIP 7393763973
Numer KRS 0000340615
REGON 28044083900000