Realizacje

GrupaNDG_realizacje

Grandortho sp. z o.o.

Rekrutacja przedstawicieli medycznych

NDG Medical rozpoczęło współpracę z firmą Grandortho sp. z o.o. w czerwcu 2023. Od tego czasu wspieramy naszego klienta w rekrutacji i zatrudnieniu przedstawicieli medycznych pracujących ze stomatologami i ortodontami na terenie całego kraju.

Colgate-Palmolive_logo

Simply You Novascon Sp. z o.o.

Przedstawiciele / Specjaliści ds. Aptek i Sieci Aptecznych

Historia współpracy NDG z firmą Simply You Novascon sięga roku 2023 roku. Od tego momentu wspieramy klienta w procesie rekrutacyjnym dokonując selekcji kandydatów zgodnie z jego wytycznymi.

Colgate-Palmolive_logo

Holsten Pharma GmbH

Zespół przedstawicieli medycznych w linii kardiologicznej

W Grupie NDG współpracujemy z firmą Holsten Pharma GmbH od roku 2021. W zakres naszych obowiązków wchodzi wspieranie klienta w procesie rekrutacyjnym poprzez selekcję kandydatów oraz zatrudnianie przedstawicieli, który specjalizują się we współpracy ze specjalistami z dziedziny kardiologii.

PRO.MED.CS Praha a.s.

Rekrutacja przedstawicieli medycznych

NDG Medical rozpoczęło współpracę z firmą PRO.MED.CS Praha a.s. w czerwcu 2022. Klient wybrał naszą ofertę jako jedynej firmy zewnętrznej odpowiedzialnej za wsparcie w rekrutacji przedstawicieli medycznych na terenie całego kraju.

Colgate-Palmolive_logo

Embecta

Zespół przedstawicieli medycznych w linii diabetologicznej

Historia współpracy NDG z firmą Embecta sięga października 2021 roku, kiedy zajęliśmy się tworzeniem 10-osobowy zespół przedstawicieli wraz z kierownikiem zespołu. Do naszych obowiązków należały rekrutacja członków zespołu, zatrudnienie wraz z kompleksowym wyposażeniem w sprzęt i system raportowy HORUS. Obecnie wspieramy zespół w codziennym działaniu.

glaxosmithkline_logo

Chema-Elektromet

Zespół przedstawicieli medyczno-farmaceutycznych i wieloletnie wsparcie

 Z firmą CHEMA-ELEKTROMET współpracujemy od 2016 roku. Do naszych obowiązków należało stworzenie oraz zatrudnienie zespołu przedstawicieli. Obecnie zatrudniamy 9-osobowy zespół przedstawicieli. Zapewniamy klientowi również system raportowy HORUS oraz wspieramy  klienta w jego codziennej obsłudze. 

Medilage

Przedstawiciele medyczny w branży beaty i medycynie estetycznej 

NDG Medical rozpoczęło współpracę z firmą Medilage w marcu 2021. Od tego czasu wspieramy klienta w procesie rekrutacyjnym i zatrudniamy przedstawicieli medycznych oraz kierownika zespołu, którzy zajmują się promocją suplementów diety premium. 

Colgate-Palmolive_logo

Welland Medical Polska

Wieloletnia współpraca

Współpracę z firmą Welland Medical Polska rozpoczęliśmy w 2015 roku. Od tego czasu, nieprzerwanie wpieramy naszego klienta w procesie rekrutacyjnym przedstawicieli medycznych oraz świadczymy wparcie w zakresie floty.

glaxosmithkline_logo

SYNEXUS

Szerokie wsparcie w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników

Początki współpracy z firmą Synexus to rok 2017 roku. Od tego momentu zajmujemy się rekrutacją i późniejszym zatrudnianiem przedstawicieli medycznych, pracowników biurowych oraz konsultantów medycznych.

Behringer Ingelheim

Doświadczenie NDG Medical docenione przez klienta

Z firmą Behringer Ingelheim NDG Medical współpracuje od 2009 roku. W tym czasie kilkakrotnie organizowaliśmy zespoły sprzedażowe na potrzeby długofalowych projektów lub odpowiadaliśmy na potrzebę klienta, przejmując nie najlepiej prowadzone zespoły. Tak było w 2009 roku, kiedy przejęliśmy 42-osobowy zespół oraz w 2013 roku, kiedy przejęliśmy 17-osobowy zespół z 2 kierownikami. 

Colgate-Palmolive_logo

Colgate-Palmolive

Długofalowa
współpraca

Historia współpracy NDG z firmą Colgate sięga 2002 roku, kiedy utworzyliśmy 14-osobowy zespół. W zakres naszej obsługi weszły: rekrutacja członków zespołu, zatrudnienie wraz z kompleksowym wyposażeniem w sprzęt i system raportowy HORUS. Z czasem zoespół został rozszerzony do 17 osób, którymi zarządzało 2 kierowników.

Wraz z zakończeniem naszego wspólnego projektu, zespół został przejęty przez Colgate.

glaxosmithkline_logo

GSK

Przedstawiciele w sektorach: stomatologia i mass market

Współpracę z firmą GSK NDG Medical rozpoczęło w 2007 roku od przejęcia zespołu sprzedażowego. Klient wybrał naszą ofertę i utrzymał tą decyzję w kolejnych latach. Pierwszy zespół w dziale stomatologia kompleksowo wyposażyliśmy w sprzęt niezbędny do pracy i w system raportowy HORUS. W 2014 roku zorganizowaliśmy też 22-osobowy zespół sprzedażowy dla działu mass market.

coloplast_logo

Coloplast

Rekrutacja i zatrudnienie zespołu sprzedażowego
Dla firmy Coloplast przeprowadziliśmy w 2014 roku kompleksową usługę, polegającą na rekrutacji i zatrudnieniu 6-osobowego zespołu handlowego.
ConvaTec_logo

ConvaTec

70-osobowy
zespół sprzedażowy

Do obowiązków NDG należało stworzenie działów sprzedażowych firmy. Zatrudnienie sięgało 70 osób delegowanych na zasadach outsourcingu do projektów klienta.

3M

Odpowiedź na bieżące potrzeby klienta
Współpracujemy z firmą 3M od 2014 roku, realizując działania zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem przedsiębiorstwa.

Eris

Pierwszy zespół przedstawicieli dla marki Farmaceris

Zadaniem NDG Medical było zatrudnienie przedstawicieli farmaceutycznych do aptek i sklepów medycznych. Zbudowaliśmy też pierwszy, 8-osobowy zespół do lekarzy dermatologów. Po okresie trwania projektu (1,5 roku) przedstawiciele zostali przejęci przez firmę Dr Irena Eris.

Stada

Zespół przedstawicieli medycznych dla Stada

Na potrzeby projektu realizowanego dla firmy Stada zrekrutowaliśmy i zatrudniliśmy na stanowisku przedstawiciela medycznego 10 osób. Projekt trwał niecałe dwa lata (do momentu przejęcia firmy Stada przez inną markę).

bayer_logo

Bayer

Rekrutacja i zatrudnienie zespołu przedstawicieli farmaceutycznych

W projekcie dla firmy Bayer naszym zadaniem była rekrutacja oraz outsourcing sił sprzedaży w postaci 12-osobowego zespołu przedstawicieli farmaceutycznych. Po zakończeniu wspólnego projektu Bayer przejął zespół przedstawicieli farmaceutycznych, wcielając w szeregi pracowników firmy.

pharmabest_logo

Pharmabest

Zespół sprzedażowy
dla Pharmabest

Na mocy porozumienia z klientem NDG Medical zrekrutowało (a w efekcie zatrudniło) pięcioosobowy zespół przedstawicieli medycznych. Rekrutacja przeprowadzona została metodą rozmów indywidualnych. Zadaniem nowych pracowników była promocja produktów firmy w pięciu regionach Polski.
herbapolpoznan_logo

Herbapol Poznań

Zespół przedstawicieli medycznych z kierownikiem projektu

W pierwszej fazie projektu NDG Medical zrekrutowało i zatrudniło sześcioosobowy zespół przedstawicieli medycznych. Na jego czele stanął kierownik projektu, którego zadaniem jest zarządzanie zespołem, kontrola nad realizacją celów sprzedażowych, ale także opieka nad pracownikami – motywowanie i szkolenia.

Teva

Wieloletni partner
w outsourcingu

Historia współpracy NDG Medical z TEVA sięga kilkunastu lat.
NDG towarzyszyło klientowi na każdym etapie rozwoju. W czasie wieloletniej współpracy NDG Medical prowadziło rekrutacje i zatrudniało pracowników na zlecenie klienta
(w latach 2006 – 2009 zespoły 24-, 27- i 60-osobowe).

Polfa-Warszawa_logo

Polfa Warszawa

Zespół przedstawicieli medycznych wcielony w struktury firmy

Na potrzeby projektu realizowanego we współpracy z Polfa Warszawa NDG Medical zrekrutowało i zatrudniło 12-osobowy zespół przedstawicieli medycznych. Po zakończeniu projektu zespół przedstawicieli został wcielony do struktur Polfa Warszawa.

Sanofi

Rekrutacja
bieżąca

Współpraca z firmą Sanofi jest odpowiedzią na bieżące zmiany w otoczeniu firmy i na jej ewoluujące potrzeby. NDG Medical świadczy usługę rekrutacji stale, według aktualnego zapotrzebowania klienta.

Amgen

Najwyższej klasy sprzęt dla przedstawicieli farmaceutycznych

Projekt rozpoczął się w 2006 roku. W jego zakresie NDG zatrudniło i wyposażyło w sprzęt 7-osobowy zespół przedstawicieli farmaceutycznych. Klient bardzo wysoko postawił poprzeczkę dotyczącą sprzętu, jakim mieli posługiwać się w pracy jego nowi pracownicy.

Kerr-logo

KERR

Rekrutacja i zatrudnienie kilkuosobowego zespołu

Firma KERR miała zapotrzebowanie na 6-osobowy zespół sprzedażowy, na które w pełni odpowiedzieliśmy rekrutując, zatrudniając i delegując do projektu klienta odpowiednią ilość przedstawicieli medycznych.

 

Blau

Zespoły przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych

W 2007 roku rozpoczęliśmy trwającą ponad 3 lata współpracę z firmą Blau. W tym czasie prowadziliśmy zespół przedstawicieli medycznych, do którego na rok dołączył zespół przedstawicieli medycznych. Przedstawiciele byli kompleksowo wyposażeni w sprzęt niezbędny do pracy.

Hartman

Kilkuosobowy zespół sprzedażowy w kilkuletnim projekcie
Współpraca z firmą Hartman, zapoczątkowana w 2013 roku, rozpoczęła się od rekrutacji i zatrudnienia jednego przedstawiciela. Projekt, realizowany wspólnie z klientem, trwa do dzisiaj, a zespół sprzedażowy liczy ośmiu przedstawicieli.
JohnsonandJohnson_Logo

Johnson & Johnson

Kompleksowy outsourcing sił sprzedaży

Od 2009 roku realizujemy wspólne projekty z firmą Johnson&Johnson. Nasza współpraca rozpoczęła się od rekrutacji, zatrudnienia i kompleksowego wyposażenia 12-osobowego zespołu. Na przestrzeni lat zespół zwiększył swoją liczebność. Dzisiaj zatrudniamy do projektu z Johnson&Johnson 12 osób.

Genexo_logo

Genexo

Dwa zespoły specjalistów ds. Sprzedaży
 

 Dla Genexo w latach 2007 – 2012 zrekrutowaliśmy dwa zespoły: zespół przedstawicieli medycznych i zespół przedstawicieli farmaceutycznych. Łącznie nasze działanie objęło 25 pracowników.

Medac

Zespół sprzedażowy do działów onkologii i hematologii

Dla firmy Medac w 2008 roku przeprowadziliśmy rekrutację i zatrudnienie 5-osobowego zespołu sprzedażowego, dedykowanego działom onkologii i hematologii. Obecnie, w ramach stałej opieki, na bieżąco reagujemy na potrzeby klienta w zakresie outsourcingu sił sprzedaży.

Merck

Wiele projektów
i duże zaufanie

Z firmą Merck współpracujemy od 2002 roku. Jako podsumowanie tego okresu z satysfakcją podajemy liczby: 8 z powodzeniem zrealizowanych wspólnie projektów, ponad 100 osób zatrudnionych, 100% pracowników przejętych do struktur klienta.
Pracownicy zrekrutowani i delegowani przez nas zasilali projekty m.in. z grup: pediatria, interna, laboratorium, generyki i ginekologia.
herbapolwroclaw_logo

Herbapol Wrocław

Wsparcie sił sprzedaży
i system raportowy

Razem z Herbapol Wrocław zrealizowaliśmy dwa projekty.
Pierwszy, trwający 24 miesiące, obejmował rekrutację, zatrudnienie i wyposażenie w program raportowy i sprzęt niezbędny do pracy grupę 25 przedstawicieli farmaceutycznych. Po zakończeniu projektu pracownicy zostali przejęci przez Herbapol wraz z naszym systemem raportowym. W ramach drugiego – 12-miesięcznego projektu zrekrutowaliśmy zespół 15 przedstawicieli farmaceutycznych, którym kierowało dwóch kierowników.

Bristol-Myerss Squibb

Błyskawiczna rekrutacja, pełna gotowość

Z firmą Bristol zrealizowaliśmy wiele wspólnych projektów, obejmujących rekrutację i zatrudnienie przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych. Największy z nich obejmował 72 osoby, które udało nam się zrekrutować i zatrudnić w przeciągu trzech tygodni, wyposażając w narzędzia niezbędne do pracy. Dzisiaj rekrutujemy dla firmy Bristol według bieżących potrzeb.

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich

Doświadczenie nagrodzone kontraktem

W efekcie podjętych wspólnie działań NDG Medical zrekrutowało i zatrudniło pięcioosobowy zespół. Docelowo był on powiększany. Do zadań NDG należało także zarządzanie i motywowanie jego członków oraz kontrola i weryfikacja działań.

Laboratoria
Natury

Zespół przedstawicieli
medycznych

Dla Laboratoriów Natury NDG Medical przeprowadziło rekrutację i w jej wyniku zatrudniło w projekcie pięcioosobowy zespół przedstawicieli medycznych. Ich zadaniem była promocja głównych markowych produktów firmy.

ABC
Medica

Kompleksowe wyposażenie przedstawicieli medycznych

Na potrzeby projektu NDG Medical zatrudniło i wyposażyło w narzędzia niezbędne do pracy (samochody, sprzęt komputerowy, telefony) pięcioosobowy zespół przedstawicieli medycznych. W zakresie obowiązków przedstawicieli były spotkania z lekarzami i farmaceutami.

Vipharm

Rekrutacja i zatrudnienie przedstawicieli medycznych
We wspólnym projekcie z firmą Vipharm zrealizowaliśmy usługę, polegającą na rektutacji i zatrudnieniu 5-osobowego zespołu przedstawicieli medycznych.

Ratiopharm

Zespół sprzedażowy

Współpraca z firmą Ratiopharm rozpoczęła się projektem, w ramach którego zrekrutowaliśmy i zbudowaliśmy zespół 108 przedstawicieli.

espefa_logo

Espefa

Zespół przedstawicieli farmaceutycznych

Rozpoczęty w 2010 roku projekt trwał 2,5 roku. Naszą rolą było zbudowanie od podstaw nowego 10-osobowego zespołu przedstawicieli farmaceutycznych z dwoma kierownikami. Cały zespół został wyposażony w komplet narzędzi niezbędnych do pracy.

Adres:

NDG Medical Sp. z o.o.
10-163 Olsztyn
ul. Limbowa 1

Telefon:

Email:

Dane firmy

NDG Medical Sp. z o.o.

NIP 7393763973
Numer KRS 0000340615
REGON 28044083900000